Oferta

Oferujemy państwu domy całoroczne i letniskowe

Wszystkie domy wykonane przez naszą firmę są w stanie zamkniętym z drzwiami, oknami, podłogami, schodami, kominami, ściankami działowymi, obróbkami wewnętrznymi i pokryciem dachu np. blacho dachówką bez fundamentu i instalacji.

DOM LETNISKOWY

Ściany z bala świerkowego na podwójny pióro-wpust łączone metodą czopowo-wieńcową, o grubości od 65 do 140 mm. Podłoga o grubości 28 mm ocieplone wełną mineralną. Schody zabiegowe. Strop: belki stropowe, sufito-podłoga. Ścianka kolankowa 80 cm. Dach pokryty blacho-dachówką, ocieplony wełną mineralną. Stolarka okienna, drewniana, malowana z okiennicami i podwójną szybą. Obróbki wewnętrzne, jednokrotne malowanie zewnątrz budynku.

DOM CAŁOROCZNY

Ściany z bala świerkowego na podwójny pióro-wpust łączone metodą czopowo-wieńcową, o grubości od 65 do 140 mm z drewna litego lub klejonego. Ocieplenie ścian wełną mineralną o grubości …..

 

Ścianki działowe w konstrukcji szkieletowej o grubości 10 cm. Wykończenie ścian wewnętrznych boazerią świerkową lub płytą KG. Podłoga o grubości 28 m, ocieplona wełną mineralną o grubości …..

 

Schody zabiegowe. Strop: belki stropowe o grubości 12 x 20 cm, z wygłuszoną podłogą. Ścianka kolankowa 80 cm. Dach pokryty blacho-dachówką, ocieplony wełną mineralną. Stolarka okienna, drewniana typu EURO z okiennicami. Obróbki wewnętrzne. Jednokrotne malowanie zewnątrz budynku. Komin.